Kryzys złotego wieku (Kabaret Trzecia Strona Medalu)

"Kryzys złotego wieku" – błyskotliwa komedia o naszych „złotych czasach”, które potrafią solidnie przyrdzewieć. Humor, muzyka na żywo i interakcja z publicznością. Nie czekaj – śmiej się, póki złoto błyszczy! 

19 września 2026 r. o godz. 15:00 z programem "Kryzys złotego wieku" na scenie Nakielskiego Ośrodka Kultury wystąpi kabaret Trzecia Strona Medalu. Program ten to spojrzenie z trzeciej strony na "złote czasy", w których żyjemy. Bo przecież żyjemy w najlepszych czasach wszech czasów! Ale dopiero gdy przychodzi odpływ, widać, kto bez gaci pływał. A odpływ przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Czy w tych czasach rzeczywiście nie wszystko złoto, co się świeci? Czy może - złoto dla zuchwałych? Czy to te czasy tworzą kryzysowe sytuacje, czy to my tworzymy je niezależnie od czasów? Właśnie teraz odsłaniamy trzecią stronę medalu "złotego wieku"! Nie czekaj na lepszy czas! Bardziej złote nie będzie! Przyjdź i śmiej się aż do kryzysu mięśni brzucha z podbramkowych sytuacji naszych czasów!

Humor nie do opisania, a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością. Spodziewaj się niespodziewanego! Jak zawsze, czekają na Ciebie premierowe skecze, a i na hita znajdzie się miejsce! Wszystko to, jak zawsze, okraszone muzyką na żywo - na akordeonie! Na scenie niezmiennie: Marek Gajewski, Wojciech Smyk, Łukasz Adamus i Szczepan Szubzda!

Bilety są już w sprzedaży, a kupisz je TUTAJ lub TUTAJ.