Dzień Kobiet w Wiejskim Domu Kultury w Ślesinie.
11.03.2019 BembnistaLidia 509
grafika

 

 

 

   

 

     8 marca w Wiejskim Domu Kultury w Ślesinie zorganizowano spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Tego dnia, specjalnie dla Pań wystąpił Remigiusz Kuźmiński, absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie wokalistyki i dyrygentury oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu w klasie wokalistyki. Pan Remigiusz czynnie koncertuje oraz komponuje muzykę i pisze teksty do własnych utworów. Ma na swoim koncie wydane albumy płytowe oraz teledyski. Wykonuje wysokiej klasy repertuar muzyki pop-jazzowej, musicalowej, literackiej i pop – operowej.

     Goście zgromadzeni na sali WDK, byli pod ogromnym wrażeniem talentu pana Remigiusz, po zakończeniu recitalu oklaskom nie było końca.

    Kawę i słodki poczęstunek przygotowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Ślesinie. Pani Sołtys i Rada sołecka pamietała o kwiatach, którymi obdarowano uczestniczki spotkania.

      Wszystkim Panią w dniu ich świeta najserdeczniejsze życzenia składają organizatorzy : Wiejski Dom Kultury, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Sołtys i Rada sołecka ze Ślesina.

 

tekst: A.Wełniak

zdjęcia: P.Wiśniewska

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
BIP-310x130.jpg
utw310x130.jpg
nawwwbaner.png
NIK.jpg
Baner-pianino i keyboard v3.gif
Odwiedziło nas: 2866156 osób