Zapraszamy do udziału w projekcie
12.08.2019 BembnistaLidia 256
grafika

 

 

 

     Nakielski Ośrodek Kultury od 2. września rozpoczyna realizację projektu UŚMIECH DLA SENIORA, dofinansowanego przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest dla seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia.

     W ramach zaplanowanych działań na Uczestników czekają warsztaty teatralne, taneczne, wsparcie psychologiczne i wyjazd integracyjny, będący zwieńczeniem zaangażowania projektowego. Przygotowane zajęcia to doskonała aktywność, która pozwala zadbać o kondycję, poprawić koordynację ruchową, podtrzymać witalność, rozładować stres i zawiązać nowe znajomości.

Udział uczestników w działaniach jest bezpłatny.

Zapisy ruszają 2 września.

     Zaplanowano także spotkanie informacyjne dla uczestników projektu, o szczegółach poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.

Kontakt - tel: 52 386 08 62 lub email:

     Projekt objęty grantem realizowany w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi 11 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
BIP-310x130.jpg
utw310x130.jpg
nawwwbaner.png
NIK.jpg
Baner-pianino i keyboard v3.gif
Odwiedziło nas: 3032140 osób