„Moja Mała Ojczyzna w Unii Europejskiej”.
04.04.2019 BembnistaLidia 772
grafika
Powiązane pliki:

Nakielski Ośrodek Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego

zaprasza do udziału

w Konkursie Plastycznym zatytułowanym

„Moja Mała Ojczyzna w Unii Europejskiej”. 

15 lat obecności Polski w Unii Europejskiej to dobra okazja do refleksji, zastanowienia się nad tym, jakie korzyści wynikają z członkostwa w strukturach UE, a przede wszystkim co przez te lata zmieniło się w naszych „Małych Ojczyznach”. Owocem tych przemyśleń niech będą prace plastyczne, dla autorów najciekawszych pomysłów przygotowane zostaną atrakcyjne nagrody.

REGULAMIN

1. Konkurs Plastyczny adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, zespołów szkolno - przedszkolnych i gimnazjów gminy Nakło nad Notecią, prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – IV, V – VIII (w tym 3 klasa gimnazjum).

2. Prace powinny przedstawiać budynki, obiekty, urządzenia, które powstały bądź zostały zakupione lub wyremontowane przy współudziale środków z Unii Europejskiej, znajdujące się na terenie Gminy Nakło nad Notecią.

3. Prace wykonane powinny być w formacie minimum A4, przy użyciu jednej z następujących technik plastycznych: kredki, pastele, farby plakatowe, tempera, pisaki, grafika lub kolaż.

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia nadsyłanych prac, powstałe w wyniku transportu.

5. Prace prosimy dostarczyć do Nakielskiego Ośrodka Kultury do 24 kwietnia (decyduje data faktycznego dostarczenia do NOK).

6. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 1 maja podczas EKO – MAJÓWKI

7. Do prac prosimy dołączyć prawidłowo wypełnione (odpowiednie skreślić) karty zgłoszeniowe, bez nich prace nie będą brały udziału w konkursie.

8. Organizatorem konkursu jest Nakielski Ośrodek Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego z siedzibą ul. Mickiewicza 3, 89-100 Nakło nad Notecią

9. Organizator zastrzega sobie możliwość pozostawienia prac, tworzenia ich kopii i możliwości publikacji w dowolnej formie.

10. W celu wyłonienia zwycięzców organizator powoła komisję konkursową, która będzie oceniała:

- pomysłowość i oryginalność

- estetykę wykonania

- samodzielność wykonania pracy przez dziecko

 

 

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
BIP-310x130.jpg
utw310x130.jpg
nawwwbaner.png
NIK.jpg
Baner-pianino i keyboard v3.gif
Odwiedziło nas: 3032177 osób