KONCERT WIOSENNY
29.03.2019 BembnistaLidia 457
grafika

 

 

 

 

 

 

 

 

     W czwartkowe popołudnie w sali widowiskowo - kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury odbył się „Wiosenny Koncert”, w którym wystąpiły dzieci i młodzież z zespołów tanecznych oraz muzycznych działających w ośrodku kultury. Na scenie można było podziwiać maluszki wystukujące rytm do Marsza Radeckiego oraz tańczące i pląsające do znanych dziecięcych piosenek. Wystąpił również Zespół Pieśni i Tańca Młoda Krajna, który zaprezentował publiczności tańce kaszubskie, szota, kujawiaka oraz polkę warszawską. Kolejnym tanecznym zespołem działającym w Nakielskim Ośrodku Kultury jest Fantastic Kids i on również zatańczył prezentując swoje umiejętności licznie zgromadzonej widowni. Taneczną cześć prezentacji przygotowała Agnieszka Misiorek – Franków.

Podczas Wiosennego Koncertu można było również usłyszeć dzieci i młodzież grającą na instrumentach. Swój talent i ciężką pracę zaprezentowali podopieczni Artura Cwudzińskiego, którzy grali na werblach oraz całym zestawie perkusyjnym. Na ich występ żywo reagowała publiczność, wystukując rytm i klaszcząc. W Nakielskim Ośrodku Kultury działa również sekcja nauki gry na gitarze, którą prowadzi Zbigniew Rydelski, a na scenie zaprezentował się reprezentant Gracjan Górski. Podczas czwartkowego koncertu nie mogło zabraknąć dzieci i młodzieży uczących się grać na pianinie oraz keyboardzie pod czujnym okiem Jarosława Gajewskiego. Młodzi pianiści zaprezentowali znane utwory muzyczne, za co otrzymali gromkie brawa.

Wiosenny Koncert był sprawdzianem dla tych młodych ludzi, którzy odwiedzają Nakielski Ośrodek Kultury i razem z nami spędzają swój wolny czas. Po brawach jakie otrzymała każda z grup wiemy, że spisali się na medal i kolejne występy nie będą dla nich takie stresujące. Do zobaczenia na zajęciach w Nakielskim Ośrodku Kultury.

A. Misiorek - Franków

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
BIP-310x130.jpg
utw310x130.jpg
nawwwbaner.png
NIK.jpg
Baner-pianino i keyboard v3.gif
Odwiedziło nas: 2776833 osób