DRZWI, ŻYCIE WEWNĘTRZNE
25.03.2019 BembnistaLidia 422
grafika

 

 

 

 

     „Drzwi, życie wewnętrzne” Mirosława Rzeszowskiego to pierwsza w tym roku wystawa w GALERII 4 w Nakielskim Ośrodku Kultury. Inauguruje ona cykl wystaw, w których źródłem przekazu jest fotografia – reportażowa, artystyczna, portretowa. Zaskakujące spojrzenie fotografa na tak oczywisty obiekt jakim są drzwi obejrzeć można do 31 marca 2019. Serdecznie zapraszamy.

Mirosław Rzeszowski - fotograf, członek Stowarzyszenia Artystów Plastyków Oddział Poznański, wieloletni działacz i twórca kultury oraz działacz społeczny, dyrektor Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie, prezes i założyciel Szubińskiego Towarzystwa Kulturalnego, socjoterapeutą.

Jest też autorem i wydawcą bajek terapeutycznych pt.: Sześć Sekretów, (2010r.) oraz dwóch tomików wierszy : Wyrwane z ciała ( 2012r.), Tego chcę (2014r.), Sen_s ( 2016r.) Jedną z pasji Mirosława Rzeszowskiego jest fotografia. W 2001r. był jednym

z głównych inspiratorów i współzałożycieli Klubu Miłośników Fotografii Flesz oraz pierwszym prezesem grupy. Flesz działa w Rejonowej Bibliotece Publicznej w Szubinie gdzie stworzono galerię na potrzeby grupy.

Tematem wystaw indywidualnych Rzeszowskiego jest przyroda ale przede wszystkim drzwi. One właśnie stanowią jeden z głównych obiektów zainteresowania fotografa. Autor fotografuje także pejzaże oraz architekturę. W jego dorobku nie brakuje zdjęć z życia codziennego. Prace Rzeszowskiego wykonywane są w technice cyfrowej z nieznaczną tylko obróbką.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
BIP-310x130.jpg
utw310x130.jpg
nawwwbaner.png
NIK.jpg
Baner-pianino i keyboard v3.gif
Odwiedziło nas: 2777023 osób