WIOSNA W MUZYCE
15.03.2019 BembnistaLidia 706
grafika

 

 

    W piątek 15 marca br., w Nakielskim Ośrodku Kultury odbył się kolejny koncert edukacyjny dedykowany do uczniów z klas 0- III p.t. „Wiosna w muzyce” - przygotowany i prowadzony przez Patrycję Cywińską- Gacka.

     Koncerty mają na celu zbliżenie dzieci do muzyki klasycznej. Zależy nam na upowszechnianiu różnych stylów, epok, kompozytorów, w taki sposób, żeby zachęcić młodych melomanów do jej słuchania. Nasze koncerty mają formułę interaktywną, zachęcamy uczniów do wspólnego muzykowania; śpiewania, grania, tańców integracyjnych, rozwiązujemy quizy i zagadki muzyczne. W radosnej atmosferze, poprzez zabawę, uczymy się obcować z muzyką dawnych epok. Koncerty prowadzone są przez doświadczonego pedagoga z wieloletnim doświadczeniem w animacji muzycznej, a starannie dobrany repertuar pozwoli wykształcić w młodych melomanach przyszłych, świadomych odbiorców muzyki i bywalców sal koncertowych. 

Tematem kolejnej audycji będzie zbliżająca się wiosna. W programie audycji znajdą się utwory Antonio Vivaldiego, Igora Strawińskiego, Georga Fridricha Haendla i wiele innych piosenek o wiośnie! Zaprosimy dzieci do wspólnej zabawy, rozwiążemy muzyczne zagadki, posłuchamy śpiewu ptaków. Wraz z zaproszonym gościem specjalnym, nauczymy się tańczyć polskich tańców tradycyjnych! 

Audycja muzyczna, objęta Honorowym Patronatem Burmistrza Nakła nad Notecią, wpisuje się w kalendarz imprez z okazji 720 urodzin Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne koncerty

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
BIP-310x130.jpg
utw310x130.jpg
nawwwbaner.png
NIK.jpg
Baner-pianino i keyboard v3.gif
Odwiedziło nas: 2960643 osób