Ferie w Polichnie i w Rozwarzynie
29.01.2019 BembnistaLidia 769
grafika
 

     Tygodniowe zajęcia dla dzieci i młodzieży zorganizowane zostały w Polichnie i Rozwarzynie od 14 do18.01.2019r. Pierwszy dzień zajęć był dniem organizacyjnym. Dzieci wraz z instruktorem opracowały regulamin bezpiecznych ferii, zapoznały się z propozycjami zajęć oraz odbyła się pogadanka na temat "Bezpieczne ferie". Po burzliwej pogadance dzieci wykonały plakat. Uwieńczeniem dnia była zabawa w słodkiego węża. W  kolejne dni dzieci próbowały zatrzymać zimę na dłużej. Wykonały kulę ze śniegiem w środku oraz pocztówkę z ferii. Nie mogło oczywiście zabraknąć odrobiny rywalizacji. Gry i zabawy ruchowe przy muzyce zakończyły kolejny dzień zajęć.
Środa, to dzień na który dzieci szczególnie czekały-to dzień zajęć kulinarnych. Dzieci wraz z opiekunem wykonały i do ostatniego okruszka zjadły pizzę. Druga część zajęć była szaradziarska. Uczestnicy głowili się nad krzyżówkami, Jolkami, wykreślankami, łamigłówkami i zagadkami. 
Czwartkowe zajęcia poświęciliśmy głównie na wykonanie laurek na dzień Babci i Dziadka. Pozostały czas wykorzystaliśmy na grę w kalambury oraz zabawy z chusta animacyjną. W ostatni dzień dzieci pojechały do kina w Nakle na bajkę pt." Sekretny świat kotów"
Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
BIP-310x130.jpg
utw310x130.jpg
nawwwbaner.png
NIK.jpg
Baner-pianino i keyboard v3.gif
Odwiedziło nas: 2866182 osób