Zaproszenie
31.01.2018 BembnistaLidia 1187
grafika

     Zapraszam serdecznie 2 lutego na niezwykłe spotkanie, które rozpocznie się o godz. 10.00 w sali kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury. Wstęp bezpłatny.

     Spektakl Dziewięć miesięcy historii zbawienia, w wykonaniu Grupy teatralnej 13+ z Kruszyna, to opowieść muzyczno-pantomimiczna, tematycznie związana z biblijnym przekazem o narodzinach Jezusa. Znane wszystkim wydarzenia zostają jednak przedstawione w niestandardowy sposób: bohaterom prezentowanych zdarzeń nieobce są bardzo ludzkie uczucia, takie jak zwątpienie, niepokój, lęk, a nawet rozpacz, tym trudniejsze do przekazania, że ze sceny nie pada ani jedno słowo…

    Grupie teatralnej towarzyszyć będzie zespół Misericordia, który również powstał w 2015 roku – Roku Miłosierdzia Bożego – w parafii św. Kazimierza Królewicza w Kruszynie. Celem jego działalności jest uwielbienie Boga śpiewem, który ubogaca liturgię nie tylko w kościele parafialnym, ale i w innych świątyniach diecezji bydgoskiej. Jego repertuar to zarówno muzyka religijna, jak i muzyka rozrywkowa. W piątek Misericordia zaśpiewa koncert kolęd i pastorałek w niecodziennej aranżacji.

 

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
BIP-310x130.jpg
utw310x130.jpg
nawwwbaner.png
NIK.jpg
Baner-pianino i keyboard v3.gif
Odwiedziło nas: 2356276 osób