Konkurs "Moja opowieść wigilijna"
06.10.2017 BembnistaLidia 1202
grafika

Nakielski Ośrodek Kultury im. Z. Kornaszewskiego

zaprasza do udziału

w Konkursie Literacko – Plastycznym

„Moja opowieść wigilijna”

Choć za oknami piękna jesień i nikt pewnie jeszcze nie myśli poważnie o Bożym Narodzeniu, o choinkach, św. Mikołaju czy też kolorowych ozdobach. A tutaj wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Konkursu Literacko – Plastycznego „Moja opowieść wigilijna” . Zapraszamy niezwykle gorąco do udziału, mimo że pora jeszcze nie ta i nastój także nie sprzyja świątecznym marzeniom. Czasu jednak jest mało, dlatego pióra, długopisy w dłoń, niech wyobraźnia Was poniesie. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek. W tym roku dwie kategorie: literacka i plastyczna.

Tematem przewodnim prac plastycznych jest „Łańcuch świąteczny” - ozdoba choinkowa, ale nie tylko, można go powiesić na kominku, oknie czy też ozdobić nim drzwi czy balustradę. Forma jest dowolna, sposób wykonania, użyte materiały pozostawiamy wyobraźni twórcy, liczymy na Waszą kreatywność, łańcuch nie może być dłuższy niż dwa metry!!! Łańcuch choinkowy musi mieć przesłanie.

Mała podpowiedź: ekologia#etyka#dobrarada#dobreuczynki#dobro#miłość#odwaga#zdrowie#życie

Praca literacka – krótkie opowiadanie, którego inspiracją będzie obraz, ilustracja, może stara pocztówka, dzieło sztuki, które poruszy serce, natchnie do stworzenia niezwykłej historii. Czekamy z niecierpliwością na Wasze „Opowieści wigilijne”. Ważne, aby obraz, który będzie punktem wyjścia całej pracy był także do niej dołączony.

Wszystkie prace prosimy dostarczyć do 17 listopada. Rozdanie nagród nastąpi 10 grudnia podczas Festiwalu Haftu i Rękodzieła.

 

REGULAMIN

Prace Konkursowe rozpatrywane będą w następujących grupach wiekowych:

Przedszkole, klasy I – III, IV – VI, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne, dorośli.

Organizator zastrzega sobie prawo do redakcji i dokonania skrótów publikowanych prac, a także do publikacji ich fragmentów.

Prace przechodzą na własność organizatora, nie podlegają zwrotowi. Prosimy, aby indywidualni twórcy do swych prac dołączyli adresy poczty elektronicznej lub nr telefonu, natomiast uczniowie imię i nazwisko, nr telefonu nauczyciela lub opiekuna prowadzącego. Nagrodzone osoby zostaną poinformowane o werdykcie komisji konkursowej telefonicznie.

 

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
BIP-310x130.jpg
utw310x130.jpg
Nakielanki baner.png
nawwwbaner.png
NIK.jpg
Baner-pianino i keyboard v3.gif
Odwiedziło nas: 2074788 osób