Uczą króla dzieci segregacji śmieci
01.09.2017 Paweł Kowalski 976
grafika

28 września, godz. 17.00 Nakielski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na spektakl ekologiczny „Uczą króla dzieci segregacji śmieci” w wykonaniu aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” z Krakowa.

 

„Każdy powinien wiedzieć, po co właściwie segregujemy śmieci. Ta misja pozwala nam utrzymywać czystość na naszej planecie. Trzeba mieć szacunek wobec przyrody, wiedzę na temat recyklingu i odrobinę chęci do dbania o porządek. Chyba każdy człowiek woli żyć w czystym i zadbanym świecie, czas więc na ekologię!

„Uczą króla dzieci segregacji śmieci”

Pewnego dnia Pszczółka Basia, za sprawą tajemniczej mapy, trafia do Śmiecikowa. Królestwem, które wygląda jak jedno wielkie wysypisko śmieci, rządzi żabi król - Śmieciosław. Na drodze małej pszczółki staje Miś - bałaganiarz i Tygrysek - porządniś, który jest nieszczęśliwy, że musi żyć w tak brudnym królestwie. Basia idzie do Króla i odkrywa jego tajemnicę. Czy uda się jej przekonać go do segregacji śmieci i porządku ?”

 

Widowisko przeznaczone jest dla przedszkolaków oraz uczniów klas 0 – III. Wstęp bezpłatny, ilość miejsc ograniczona, bilety do odbioru w kasie Nakielskiego Ośrodka Kultury.

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
BIP-310x130.jpg
utw310x130.jpg
Nakielanki baner.png
nawwwbaner.png
NIK.jpg
Baner-pianino i keyboard v3.gif
Odwiedziło nas: 2074826 osób