Zaprszamy!
06.07.2017 BembnistaLidia 1205
grafika

 

 

     Po znakomitym przyjęciu pierwszego koncertu z cyklu Muzyczne lato nad Notecią w wykonania kwartetu Amabile, zapraszamy na kolejny koncert.
Tym razem 23 lipca o godzinie 17:00 dla zarówno najmłodszych jak i trochę starszych słuchaczy wystąpi zespół wokalno-instrumentalny ARTES ENSEMBLE. Podczas programu zatytułowanego Muzyczne lato w rozśpiewanej Europie widzowie przeniosą się do najpiękniejszych zakątków rozśpiewanej i roztańczonej Europy, z najpopularniejszymi węgierskimi czardaszami i ognistymi, hiszpańskimi pieśniami w gorących rytmach flamenco wprost ze słonecznej Andaluzji. Stamtąd już niedaleko do parków i ogrodów, legendarnych kabaretów i restauracji z wieżą Eiffla w tle. Artyści w swoich muzycznych podróżach przeniosą słuchaczy pod słoneczne niebo Italii i upoją słodkimi dźwiękami pieśni neapolitańskich. To wszystko nasycone różnorodnością stylowych strojów wykonawców oraz ekspresyjną i  sugestywną grą roztańczonej śpiewaczki, gwarantujące niezapomniane wrażenia artystyczne oraz wspaniałą, muzyczną ucztę i wyśmienitą rozrywkę.

     Jak i poprzednio, tak i teraz zapraszamy z dziećmi, które na początku koncertu będą mogły zapoznać się z ciekawostkami muzycznymi, a podczas samego koncertu będą mogły obcować z muzyką jednocześnie bawiąc się w miejscu specjalnie do tego przygotowanym.

     Serdecznie zapraszamy - wstęp bezpłatny.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
BIP-310x130.jpg
utw310x130.jpg
Nakielanki baner.png
nawwwbaner.png
NIK.jpg
Baner-pianino i keyboard v3.gif
Odwiedziło nas: 2074886 osób